ANKARA İÇİ: Verilen siparişin hazırlanmasına bağlı olarak Ankara içi teslimat kendi kuryelerimizle sağlanacaktır. Günübirlik tüketilecek olan ürünler sipariş verilen semte göre 30 dakika ile 1 saat arasında tarafımızca teslim edilecektir. 

Yapım aşaması uzun süren ürünler; ürün üzerinde verilen süre içerisinde teslim edilecektir.

Ankara dışı siparişlerinizde ise teslimat kargo yoluyla olacaktır. Yine ürünün üzerindeki hazırlama süresi müşterice takip edilmelidir. Belirli bir sure belirtilmemiş günübirlik olmayan tüm siparişler ise kargo gecikmelerinden mesul olmamakla birlikte tarafımızca 3 iş günü içerisinde teslim etmeyi tahhüt ederiz.

Siparişinizin durumunu sisteme giriş yaptıktan sonra ekranın sağ üst köşesindeki "Siparişlerim" linkini tıklayarak kontrol edebilirsiniz. Sipariş takibi sayfasında, sipariş durumunda "gönderildi" yazan siparişleriniz kurye/kargo’ya teslim edilmiş olup; Ankara içi siparişlerinizi “0312. 235 2 235” numaralı telefondan arayarak, Ankara dışı siparişlerinizi ise kargo takip numaranız ile takip edebilirsiniz.

Kargo Teslimatı Esnasında Dikkat Etmeniz Gereken Önemli Uyarılar

Kargo Paketini Teslim Alırken;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapınız ve kutuda herhangi bir hasar olması durumunda teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlaması yönünde uyarınız. Hasarlı ürünü tutulan tutanakla beraber kargo görevlisine iade ediniz.

Paket İçeriğinde Yer Alan Ürünlerin Kontrolü;

Sitemizden satın aldığınız ürünler size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızdayken, kargo paketini açıp gönderilen sevk belgesi içeriği ile paket içerisinde yer alan içeriğin aynı olup olmadığını ve/veya size gelen ürünün sipariş ettiğiniz ürünün aynısı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik sözkonusu ise kargo görevlisi ile birlikte durumu belirtir bir tutanak hazırlayınız ve bize acilen bilgi veriniz.

Kargo Firmasından Teslim Aldıktan Sonra Paketin Hasarlı Olduğunu Fark Ettiyseniz;

Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında; kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir.